Filip Ciesielski, Radosław Jędrzejewski i Krzysztof Reiter (z klas: 3d i 3b) reprezentowali naszą szkołę w eliminacjach wojewódzkich do LII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego zorganizowanych przez Oddział Zachodniopomorski Polskiego Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawczego pod patronatem Kuratora Oświaty w Szczecinie. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą w zakresie: krajoznawstwa, topografii, historii i odznak PTTK, ruchu drogowego, rozpoznawania grzybów, parków narodowych, dzieł malarstwa oraz umiejętnościami: orientowania się z mapą w terenie, udzielania pierwszej pomocy i wyznaczania azymutu. Nasza reprezentacja zajęła ostatecznie miejsce trzecie w kategorii szkół ponadpodstawowych.