III LO na podium w XXXII Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy.

Nasi uczniowie po raz drugi mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności w konkursie organizowanym w Zespole Szkół Samochodowych. Uczestnicy rywalizowali w zadaniach praktycznych i teoretycznych takich jak: resuscytacja krążeniowo-oddechowa (RKO), opatrywanie ran, postępowanie w nagłych wypadkach. Zawody były nie tylko formą rywalizacji, ale co najważniejsze cenną lekcją, która zwiększyła świadomość na temat ratowania życia i zdrowia. Gratulujemy zajęcia III miejsca i życzymy dalszych sukcesów