III LO miało dziś wychodne! Aktywności były przeróżne, lokalizacje również! Jedni udali się na Uniwersytet Szczeciński na bardzo ciekawe warsztaty, inni eksplorowali naturę w Międzyzdrojach i puszczy Bukowej, a jeszcze inni oddali się cielesnym uciechom w Fun Jump oraz kręgielni. Nieważne gdzie, ważne, że razem.