Akcja „Żonkil”, organizowana we współpracy z Muzeum POLIN, upamiętniła w naszej szkole 19 kwietnia – rocznicę powstania w getcie warszawskim. Była to okazja do refleksji nad pamięcią, potrzebą tolerancji oraz wyrażenia sprzeciwu wobec zła.