Ach Paryż... Wypadałoby napisać kilka zdań podsumowujących wycieczkę klas 2a i 3e. Ale jak opisać magię, która nie mieści się w słowach? Widoki, które pozostają pod przymkniętymi powiekami? Zapach ciepłych, majowych wieczorów? Tak, odwiedziliśmy Mona Lisę, Żelazną Damę, zachwyciliśmy się Wersalem i Notre-Dame, Montmarte skradł nasze serca, a na kilkanaście godzin znów staliśmy się beztroskimi dziećmi w Disneylandzie. Ale to tylko słowa. Prawdziwe emocje, wspomnienia i chwile, które przeżyliśmy razem, pozostaną w nas na długo. Ach Paryż...