Żegnamy klasy trzecie!!!

„Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami. ” Tymi słowami Paulo Coelho uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego pożegnali absolwentów w dniu zakończenia szkoły. W tym dniu trzecioklasiści po raz ostatni przekroczyli progi szkoły aby odebrać świadectwa jej ukończenia, a także pożegnać się z wychowawcami oraz podziękować za 3 lata wspólnej, wytężonej pracy. Po rozdaniu nagród i wyróżnień przez Panią Dyrektor Barbarę Kwiatek, kilka ciepłych słów padło z ust Marioli Nowak-uczennicy IIIB, a także Alicji Spychaj-przewodniczącej samorządu uczniowskiego. Następnie, absolwenci mieli okazję powspominać oglądając prezentację zdjęć z trzyletniego okresu liceum. Jak co roku, zostały wręczone nagrody Super Kopernik uczniom, którzy najbardziej zapadli gronu pedagogicznemu w pamięć. Brawom nie było końca, kiedy nagrodę w kategorii WUJEK GOOGLE odbierał Patrycjusz Naklicki, POJAWIAM SIĘ I ZNIKAM-Krystian Górski, ŻARŁACZ NIEPOSPOLITY-Patrycja Mojska, NAJLEPSZA STYLÓWA-Bartłomiej Ukraiński, OLŚNIEWAJĄCY UŚMIECH-Kamila Depa, SPORTOWIEC-Agata Kaniewska oraz KRÓL SCENY-Rafał Pantuchowicz. Aby uroczystość nie miała charakteru wyłącznie wspominkowego, uczennice klasy 2b zaproponowały wycieczkę w przyszłość i w swoim skeczu przedstawiły fragment studenckiego życia, które zapewne będzie udziałem większości absolwentów. Uroczystość zakończyła Dominika Gąsowska brawurowo wykonując utwór Maryli Rodowicz „Ale to już było”. Całą uroczystość przygotowała klasa 2a i 2c oraz dziewczęta z klasy 2b. Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii!

preloader