Zajęcia dodatkowe

Dodatkowe zajęcia dla uczniów w roku szkolnym 2018/19:

 

PRZEDMIOTYPONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK

 
JĘZYK POLSKI

 
I. Bąk
13.40- 14.25
Konsultacje

M. Jasińska
15.30 -17.00
Koło Teatralne (co 2 tyg.)
M. Jasińska
15.30 -17.00
„Techniki Plastyczne (co 2 tyg.)
 
I. Bąk
13.40- 14.25
Powtórka do Matury (PP)


M. Sarad
13.40 – 14.25
Zajęcia dla maturzystów (PR)
M. Sarad
Koło dziennikarskie (według potrzeb)
 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK

 
JĘZYK NIEMIECKI

  
B. Bińkowska
14.35- 15.20
Konsultacje


B. Hase
14.35- 15.20
„Mówię językiem sąsiada” (co 2 tyg.)

Konsultacje (co 2 tyg.)
 
  
B. Bińkowska
13.40- 14.25
Koło Miłośników Języka Niemieckiego – przygotowanie do matury
 
 
 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
 
JĘZYK ANGIELSKI

A. Mentek
14.35 – 15.20
Koło Entuzjastów Języka Angielskiego (co 2 tyg.)


14.30 – 15. 15
Konsultacje (co 2 tyg.)
 

Z. Siwek – Jacoszek
14.25 – 15.20
Konsultacje
   
 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
 
BIOLOGIA

M. Sokołowska
7.05 – 8.45
Szkolne Koło Biologiczne
M. Sokołowska
14.35 – 15.20
Konsultacje
 
 
M. Sokołowska
13.40 – 15.20
Szkolne Koło Biologiczne
  
 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
 
CHEMIA

A. Antkowiak
7.05 – 7.50
Konsultacje
 
A. Antkowiak
8.00- 8.45
Konsultacje dla maturzystów
 
  
 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
 
GEOGRAFIA
 
 
B. Gusar
14.35 – 15.20
Fakultety maturalne
15.30 -16.15
Konsultacje
 
   
 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
 
MATEMATYKA
 
B. Kwiatek

14.35 – 15.20
Konsultacje
  
M. Baryła
15.30 – 16.15
Konsultacje
 
  
 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
 
WOS

HISTORIA
 M. Adamowicz
13.40 – 15.20
Konsultacje (historia, wos, wok)


M. Adamowicz
Koło Młodego Prawnika (wg harmonogramu US)
 
   
 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
 
SZKOLNY KLUB SPORTOWY
 
M. Sicińska
15.20 – 16.15
„Ratuję bo potrafię”
– zajęcia z edukacji dla bezpieczeństwa
 
M. Sicińska
16.15 – 17.00
piłka siatkowa


W. Greiner
16.15 – 18.15
piłka siatkowa

M. Sicińska
14.30 – 15.20
piłka siatkowa
 
 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
 
KOŁO ROZRYWEK INTELEKTUALNYCH
    A. Antkowiak
15.30 – 18.00
 
 
SZKOLNE KOŁO KRAJOZNAWCZO – TURYSTYCZNE
Wg harmonogramu PTTK oddział w Szczecinie
B. Hase