Zajęcia dodatkowe dla uczniów w roku szkolnym 2019/2020

PRZEDMIOTY  


PONIEDZIAŁEK  


WTOREK  


ŚRODA  


CZWARTEK  


PIĄTEK  


 
BIOLOGIA


M. Sokołowska
8.00 – 8.45
Konsultacje
 M. Sokołowska
14.35 – 16.10
Konsultacje
Szkolne Koło Biologiczne

 
 PONIEDZIAŁEK
WTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK

 
CHEMIA
FIZYKA

 
A. Antkowiak
15.25 – 16.10
Konsultacje

  
 PONIEDZIAŁEK
WTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK

 
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

 
M. Sicińska
14.35 – 15.20
„Ratuję bo potrafię”

  
 PONIEDZIAŁEK
WTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK


GEOGRAFIA


B. Gusar
13.45 – 14.30
Konsultacje
 
B. Gusar
14.35 – 16.10
Fakultety maturalne
 

B. Gusar
14.35 – 15.20
Konsultacje

 
 PONIEDZIAŁEK
WTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK

 
HISTORIA
WOS

  
M. Adamowicz
14.35 – 15.20
Konsultacje z historii, wos-u i wok-u
 

D. Rosicka
14.35 – 15.20
Konsultacje z historii

 
 PONIEDZIAŁEK
WTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK


JĘZYK ANGIELSKI


A. Mentek
15.25 – 16.10
Konsultacje
   

A. Wilma
15.25 – 16.10
Konsultacje

 

   
Z. Siwek–Jacoszek
15.25 – 16.10
Konsultacje
 PONIEDZIAŁEK
WTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK

 
JĘZYK NIEMIECKI


B. Bińkowska
14.35 – 15.20
Konsultacje

B. Hase
15.25 – 16.10
„Niemiecki w medycynie”
(co 2 tyg.)
Konsultacje (co 2 tyg.)

    
 PONIEDZIAŁEK
WTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK

 
JĘZYK POLSKI


M. Jasińska
8.00 – 8.45
Fakultety maturalne PP
   
I. Bąk
8.00 – 8.45
Konsultacje
 

M. Sarad
15.25 – 16.10
Konsultacje / Koło Dziennikarskie

 
 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
 
MATEMATYKA
 
K. Stefaniuk
15.25 – 16.10
Konsultacje dla kl. 1P

M. Baryła
15.25 – 16.10
Konsultacje
   

K. Stefaniuk
15.25 – 16.10
Konsultacje


B. Kwiatek
8.55 – 9.40
Konsultacje
   

 

 
 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
 
SZKOLNY KLUB SPORTOWY
 
M. Sicińska
15.30 – 16.30
   

 

 
M. Sicińska
15.30 – 16.30
   

W. Greiner
15.25 – 16.30


W. Greiner
14.35 – 15.30
  

 

 
 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
 
KOŁO ROZRYWEK INTELEKTUALNYCH
    
A. Antkowiak
15:30 – 18:00

 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
 
KOŁO FILOZOFICZNE
 
P. Podwysocki
14.35 – 15.20

   
 
SZKOLNE KOŁO KRAJOZNAWCZO – TURYSTYCZNE
 
Wg harmonogramu PTTK oddział w Szczecinie

B. Hase