Sukcesy 2015/2016

 

NAZWA KONKURSU

OSIĄGNIĘCIE

UCZESTNIK KONKURSU

NAUCZYCIEL OPIEKUN

.
KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Fizyka w Medycynie II miejsce Maria Pender,
Małgorzata Staszak
Agnieszka Antkowiak
Fizyka w Medycynie Wyróżnienie Krzysztof Kuzak,
Krzysztof Szukalski
Renata Frąckowiak
Olimpiada Wiedzy o HIV i AIDS V miejsce Anna Bielińska
kl. IIc
Marzena Sokołowska
Wojewódzki Konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych „Wolność słowa a mowa nienawiści” I miejsce Agata Lechwar Monika Sarad
Wojewódzki Konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych „Wolność słowa a mowa nienawiści” Wyróżnienie Julia Chyra
Natalia Dajer
Monika Sarad
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie udział w etapie okręgowym D. Kutelska
J. Reduta
K. Podolski
Mirosława Adamowicz
42 Ogólnopolska Olimpiada Historyczna udział w etapie okręgowym A. Rzepka
I.Mierzejewska
Dorota Rosicka
Gra Terenowa o tematyce historycznej
„Gdzie jest Janek Kowalski”
IV miejsce Drużyna Mirosława Adamowicz
45 Olimpiada Biologiczna udział w etapie okręgowym Kacper Kołodziej M. Sokołowska
46 Olimpiada Języka Rosyjskiego udział w etapie okręgowym Anastazja Wachterowa
XI Zachodniopomorski Konkurs SUDOKU II miejsce Karolina Hołojuch
Monika Chodzicka
K. Stefaniuk
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKA wynik bardzo dobry Jędrzej Janusz R. Frąckowiak
XVII Wojewódzki Konkurs Biologiczny finalista Aleksander Szczepański M. Sokołowska
Wojewódzki Konkurs „Poszukiwacze smaków” I miejsce Wiktoria Orzechowska M. Adamowicz
Wojewódzki Konkurs „Poszukiwacze smaków” wyróżnienie Anastazja Wachterowa M. Adamowicz
Ogólnopolski Konkurs Ligi Morskiej i Rzecznej „Młodzież na Morzu 2016” IV miejsce Emilia Gąsowska B. Gusar
Ogólnopolski Konkurs Ligi Morskiej i Rzecznej „Młodzież na Morzu 2016” V miejsce Magdalena Grządzielska B. Gusar
Wojewódzki Konkurs Literacki z języka angielskiego „ALL ABOUT…stereotypes”” wyróżnienie Marta Baranowska Z. Siwek-Jacoszek
Wojewódzki Konkurs Literacki z języka angielskiego „ALL ABOUT…stereotypes”” II miejsce Julia Chyra Z. Siwek-Jacoszek

.
KONKURSY LITERACKIE

Wolność słowa a mowa nienawiści I miejsce Agata Lechwar
kl. 1c
Monika Sarad
Wolność słowa a mowa nienawiści Wyróżnienie Julia Chyra kl.3b
Natalia Dajer kl.1b
Monika Jasińska

.
KONKURSY ARTYSTYCZNE

Razem przeciw AIDS I miejsce Uczniowie
klasy 2b
Monika Jasińska
Konkurs satyryczny „Deutsch macht spas” II miejsce W. Musiał,
K. Kulpa,
N. Kaczorowska,
A. Stankiewicz,
W. Korobow
Beata Bińkowska,
Agnieszka Wożniak
Konkurs satyryczny „Deutsch macht spas” III miejsce M. Sas, A. Misiek,
P. Bachman,
K. Kaczmarek,
K. Byszewski,
J. Kurek,
M. Dropiński,
E. Biernat
Barbara Hase
Konkurs satyryczny „Deutsch macht spas” IV miejsce W. Musiał,
A. Stankiewicz
Beata Bińkowska
Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o tematyce religijnej II miejsce Szkolne Koło Teatralne Monika Jasińska
Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o tematyce religijnej I nagroda za najlepszy scenariusz Inez Dominiczak
Manuela Bartczak
Monika Jasińska
Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o tematyce religijnej I nagroda za najlepszą grę aktorską Manuela Bartczak Monika Jasińska
Konkurs Twórczości Plastycznej i Literackiej
„Ogrody pływające, czyli Szczecin 2050”
I miejsce Patrycja Winiarczuk Mirosława Adamowicz
Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny
„Świeć się z Energią”
I miejsce Patrycja Kopeć Monika Jasińska
X Międzyszkolny Konkurs Twórczości ks. Jana Twardowskiego I miejsce Luiza Maciejewska Monika Jasińska
X Międzyszkolny Konkurs Twórczości ks. Jana Twardowskiego III miejsce Gabriela Kuras Monika Jasińska

.
ZAWODY SPORTOWE

Mistrzostwa Polski juniorów i młodzieżowców III miejsce Kacper Kwiatkowski
Turniej tenisa stołowego Szkół Ponadgimnazjalnych dziewcząt 1/8 finału drużyna Zbigniew Lewandowski
Mistrzostwa Szczecina Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym chłopców
II miejsce A. Kukkuk
P. Belbart
Zbigniew Lewandowski
Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych Szkół Ponadgimnazjalnych
I miejsce M. Bielecka, J. Dębska,
J. Mulak, E. Gąsowska,
W. Czarnecka,
M. Szukało,
M. Roszkowski,
K. Kuzak, K.Byszewski,
M. Płotecki,
P. Jasiński
Zbigniew Lewandowski
Wojewódzka Licealiada w Tenisie Stołowym drużynowym chłopców
III miejsce Adam Kukkuk,
Patryk Belbart
Zbigniew Lewandowski