Sukcesy 2015/2016

 

NAZWA KONKURSU

OSIĄGNIĘCIE

UCZESTNIK KONKURSU

NAUCZYCIEL OPIEKUN

.
KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Fizyka w MedycynieII miejsceMaria Pender,
Małgorzata Staszak
Agnieszka Antkowiak
Fizyka w MedycynieWyróżnienieKrzysztof Kuzak,
Krzysztof Szukalski
Renata Frąckowiak
Olimpiada Wiedzy o HIV i AIDSV miejsceAnna Bielińska
kl. IIc
Marzena Sokołowska
Wojewódzki Konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych „Wolność słowa a mowa nienawiści”I miejsceAgata LechwarMonika Sarad
Wojewódzki Konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych „Wolność słowa a mowa nienawiści”WyróżnienieJulia Chyra
Natalia Dajer
Monika Sarad
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie udział w etapie okręgowymD. Kutelska
J. Reduta
K. Podolski
Mirosława Adamowicz
42 Ogólnopolska Olimpiada Historyczna udział w etapie okręgowymA. Rzepka
I.Mierzejewska
Dorota Rosicka
Gra Terenowa o tematyce historycznej
„Gdzie jest Janek Kowalski”
IV miejsceDrużynaMirosława Adamowicz
45 Olimpiada Biologiczna udział w etapie okręgowymKacper KołodziejM. Sokołowska
46 Olimpiada Języka Rosyjskiego udział w etapie okręgowymAnastazja Wachterowa
XI Zachodniopomorski Konkurs SUDOKUII miejsceKarolina Hołojuch
Monika Chodzicka
K. Stefaniuk
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKAwynik bardzo dobryJędrzej JanuszR. Frąckowiak
XVII Wojewódzki Konkurs BiologicznyfinalistaAleksander SzczepańskiM. Sokołowska
Wojewódzki Konkurs „Poszukiwacze smaków” I miejsceWiktoria OrzechowskaM. Adamowicz
Wojewódzki Konkurs „Poszukiwacze smaków” wyróżnienieAnastazja WachterowaM. Adamowicz
Ogólnopolski Konkurs Ligi Morskiej i Rzecznej „Młodzież na Morzu 2016”IV miejsceEmilia GąsowskaB. Gusar
Ogólnopolski Konkurs Ligi Morskiej i Rzecznej „Młodzież na Morzu 2016”V miejsceMagdalena GrządzielskaB. Gusar
Wojewódzki Konkurs Literacki z języka angielskiego „ALL ABOUT…stereotypes””wyróżnienieMarta BaranowskaZ. Siwek-Jacoszek
Wojewódzki Konkurs Literacki z języka angielskiego „ALL ABOUT…stereotypes””II miejsceJulia ChyraZ. Siwek-Jacoszek

.
KONKURSY LITERACKIE

Wolność słowa a mowa nienawiściI miejsceAgata Lechwar
kl. 1c
Monika Sarad
Wolność słowa a mowa nienawiściWyróżnienieJulia Chyra kl.3b
Natalia Dajer kl.1b
Monika Jasińska

.
KONKURSY ARTYSTYCZNE

Razem przeciw AIDSI miejsceUczniowie
klasy 2b
Monika Jasińska
Konkurs satyryczny „Deutsch macht spas”II miejsceW. Musiał,
K. Kulpa,
N. Kaczorowska,
A. Stankiewicz,
W. Korobow
Beata Bińkowska,
Agnieszka Wożniak
Konkurs satyryczny „Deutsch macht spas”III miejsceM. Sas, A. Misiek,
P. Bachman,
K. Kaczmarek,
K. Byszewski,
J. Kurek,
M. Dropiński,
E. Biernat
Barbara Hase
Konkurs satyryczny „Deutsch macht spas”IV miejsceW. Musiał,
A. Stankiewicz
Beata Bińkowska
Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o tematyce religijnejII miejsceSzkolne Koło TeatralneMonika Jasińska
Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o tematyce religijnejI nagroda za najlepszy scenariuszInez Dominiczak
Manuela Bartczak
Monika Jasińska
Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o tematyce religijnejI nagroda za najlepszą grę aktorskąManuela BartczakMonika Jasińska
Konkurs Twórczości Plastycznej i Literackiej
„Ogrody pływające, czyli Szczecin 2050”
I miejscePatrycja WiniarczukMirosława Adamowicz
Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny
„Świeć się z Energią”
I miejscePatrycja KopećMonika Jasińska
X Międzyszkolny Konkurs Twórczości ks. Jana Twardowskiego I miejsceLuiza MaciejewskaMonika Jasińska
X Międzyszkolny Konkurs Twórczości ks. Jana Twardowskiego III miejsceGabriela KurasMonika Jasińska

.
ZAWODY SPORTOWE

Mistrzostwa Polski juniorów i młodzieżowcówIII miejsceKacper Kwiatkowski
Turniej tenisa stołowego Szkół Ponadgimnazjalnych dziewcząt 1/8 finałudrużynaZbigniew Lewandowski
Mistrzostwa Szczecina Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym chłopców
II miejsceA. Kukkuk
P. Belbart
Zbigniew Lewandowski
Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych Szkół Ponadgimnazjalnych
I miejsceM. Bielecka, J. Dębska,
J. Mulak, E. Gąsowska,
W. Czarnecka,
M. Szukało,
M. Roszkowski,
K. Kuzak, K.Byszewski,
M. Płotecki,
P. Jasiński
Zbigniew Lewandowski
Wojewódzka Licealiada w Tenisie Stołowym drużynowym chłopców
III miejsceAdam Kukkuk,
Patryk Belbart
Zbigniew Lewandowski