ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Drodzy uczniowie

Czas wakacji skończył się. Przed Wami kolejny rok szkolny. Wierzymy, że będzie on pełen niezapomnianych chwil, do których ze wzruszeniem powrócicie po latach. Życzymy Wam wytrwałości, cierpliwości i mobilizacji już od 1 września. Tegorocznym czwartoklasistom życzymy mądrości i odpowiedzialności w drodze po świadectwa ukończenia szkoły i dojrzałości. Szczególnie gorąco witamy uczniów, którzy po raz pierwszy przekroczą próg naszej szkoły. Życzymy Wam sukcesów oraz zadowolenia z wyboru III LO. Czeka nas wszystkich 10 miesięcy ciężkiej i wytężonej pracy. Jakie będą jej efekty czas pokaże, ale mimo wszystko zgodnie ze słowami starożytnego filozofa "odważmy się być mądrzy".

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne III LO