Sukcesy 2013/2014

NAZWA KONKURSU

OSIĄGNIĘCIE

UCZESTNIK KONKURSU

NAUCZYCIEL OPIEKUN

KONKURSY LITERACKIE

Powiatowy konkurs literacki „Przemoc i co dalej…? II miejsce Mariola Nowak Monika  Sarad
Regionalny Konkurs Literacki wyróżnienie Mariola Nowak Monika  Sarad
Regionalny Konkurs Literacki „Oto ja – Europejczyk” I miejsce Mariola Nowak Monika  Sarad
Konkurs Twórczości Plastycznej i Literackiej
„Ogrody pływające – czyli Szczecin 2050”
I miejsce Eryk Bugajewski Katarzyna Krzyżewska
II miejsce Monika Dobrowolska
III  miejsce Alicja Lisiak
wyróżnienie Marta Baranowska

KONKURSY ARTYSTYCZNE

VI Międzyszkolny Konkurs Poezji i Prozy II miejsce Klaudia Hanusewicz, Monika Sarad
X Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o Tematyce Religijnej dla Szkół Ponadgimnazjalnych Metropolii Szczecinsko – Kamieńskiej II miejscew kategorii „Najlepsze przedstawienie” Szkolne Koło Teatralne Monika Jasińska
I miejsce(ex aequo) w kategorii „Najciekawsza kreacja aktorska” Justyna RudaKlaudia Kochelak
I miejscew kategorii „Najciekawszy scenariusz” Klaudia Kochelak
XI edycja konkursu recytatorskiego „Moja ukochana poezja…” III miejsce Klaudia Hanusewicz Monika Sarad
XXVI Wojewódzki Przegląd Piosenki Żeglarskiej
i Szantowej KALMAR 2014
I miejsce Alicja Spychaj
I miejsce Zespół CDN
Powiatowy Przegląd Sztuk Teatralnych „Razem przeciw AIDS” II miejsce Patrycja AdamowiczMichał BartkiewiczPaulina LaseckaMateusz LewandowskiPaulina KarasiewiczMagdalena MalinowskaJulia Masłyk

Justyna Ruda

Dominika Swacha

Katarzyna Szmytka

Nikola Urant

Monika Jasińska
III miejsce Makksym DaniszewskiKlaudia GóralskaPaulina KunowskaMichał MazurMateusz MrówczyńskiNatalia SpychajPaulina SzarszewskaMaja Wadas Monika Sarad
III Festiwal Piosenki Turystycznej laureat Zespół „CDN”Nikola DuszyńskaKlaudia KochelakMateusz LewandowskiWiktoria LipskaKarolina Rakowska Barbara Hase
XV Szczeciński Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej  II miejsce Aleksandra Suchorska Marzena Danowska
wyróżnienie  Michał Komorek
XXX Turniej Recytatorski i Poezji Śpiewanej im. J. Ch. Paska
XV Edycji Ogólnopolskiej
laureat Klaudia Hanusewicz Monika Sarad
XXXI Turniej Recytatorski i Poezji Śpiewanej im. J. Ch. Paska XVI Edycji Ogólnopolskiej laureat Klaudia Hanusewicz Monika Sarad
Konkurs Twórczości Plastycznej i Literackiej
„Ogrody pływające – czyli Szczecin 2050”
II miejsce Sandra Al.-Obaidi Katarzyna Krzyżewska

KONKURSY JĘZYKOWE

IX Międzyszkolne Zmagania Satyryczne English is Fun II miejsce Alicja Knapczyk,Paulina Lejkowska,Magdalena Walendzik,Beniamin Bochnacki,Kasjan Kaczmarek,
Ada Jarząbek,Grzegorz Słotwiński,Piotr Gielar,Korneliusz Sroka,

Kamil Daniluk.

KatarzynaRudkiewicz,
III miejsce Diana KutelskaKamila Szarszewska.
X Międzyszkolne Zmagania satyryczne „Doutschmacht spaβ I miejsce Paulina Lasecka,Justyna Ruda,Klaudia Kochelak,Emilia Kowalczuk,Karolina Rakowska,Mateusz Potyrała,Alicja Spychaj,

Nikola Duszyńska

Beata Bińkowska
II miejsce Justyna Ruda,Klaudia Kochelak
Literacki Konkurs Języka Angielskiego
„All about…Poland
II miejsce Adrianna Jarząbek Katarzyna Rudkiewicz,

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

XL Olimpiada Geograficzna finalista
etapu okręgowego
Piotr Ciuruś Barbara Grabowska
Powiatowy konkurs „Olimpiada wiedzy o HIV i AIDS” III miejsce Grzegorz Golus Marzena Sokołowska
IX Zachodniopomorski Konkursu Sudoku
„Cyfry muszą pozostać samotne”
I miejsce Ewa CegielskaMaja Wadas Marta Baryła
Najaktywniejsze Szkolne Koło Krajoznawczo – Turystyczne w roku szkolnym 2012/2013. III miejsce Społeczność III LO Mirosława Adamowicz, Barbara Hase
Wojewódzki Konkurs „Poszukiwacze Smaków” III miejscewyróżnienie Jan RoszkowskiMaciej Roszkowski Mirosława Adamowicz
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny
bdb wynik Grzegorz Golus Agnieszka Antkowiak

KONKURSY SPORTOWE

Rozgrywki piłki nożnej chłopców o mistrzostwo Szczecina
 II miejsce  Drużyna Ewa Warczygłowa

Magdalena Sicińska

Mistrzostwa Szczecina w Szachach  VI miejsce  Drużyna Zbigniew Lewandowski
Mistrzostwa Szczecina SPG w piłce siatkowej dziewcząt
 VIII miejsce  Drużyna Zbigniew Lewandowski

Agnieszka Antkowiak