Sukcesy 2012/13

NAZWA KONKURSU

OSIĄGNIĘCIE

UCZESTNIK KONKURSU

NAUCZYCIEL OPIEKUN

XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego udział w zawodów II stopnia Karolina Chytryj Katarzyna Krzyżewska
XXXIX Olimpiada Geograficzna udział w zawodach II stopnia Beniamin Bochnacki Barbara Grabowska
VII Wojewódzki Konkurs Wiedzy Geograficznej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych laureat Ewa Gac Barbara Grabowska
VII Wojewódzki Konkurs Wiedzy Geograficznej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych III miejsce Piotr Ciuruś Barbara Grabowska
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, udział w II etapie (okręgowym) Karolina Chytryj Krystian Górski Mirosława Adamowicz
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie udział w II etapie okręgowym Weronika IgnalewskaAngelika SmukałaKarolina Chytryj

Magdalena Nowak

M. Adamowicz
Konkurs literacki „Oto ja i moje emocje” I miejsce Mariola Nowak Monika Sarad
Konkurs literacki „Tajemnice codzienności” III miejsce Mariola Nowak Monika Sarad
VII Międzyszkolny Konkurs Twórczości ks. Jana Twardowskiego III miejsce Emilia Drozdek Monika Sarad
Konkurs literacki „List do pokoleń” I miejsce Patrycjusz Naklicki Katarzyna Krzyżewska
I miejsce Piotr Szewczyk
V Regionalny Konkurs Literacki I miejsce Mariola Nowak Monika Sarad
Wojewódzki Konkurs Literacki „Zdrowy styl życia Pokolenia XXI wieku”, II miejsce Piotr Gielar Marzena Sokołowska
wyróżnienie Magdalena Walendzik Marzena Sokołowska
Konkurs na temat krajów anglojęzycznych dla szkół Prawobrzeża II miejsce Krystian GórskiDominika BylewskaAgata WłodarczykJakub Konikowski Agnieszka Mentek
III miejsce Rafał RasińskiMateusz PotyrałaRafał Drzewowski Agnieszka Mentek
Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych – LinuaMundi dla szkół Prawobrzeża I miejsce Alicja SpychajJustyna Ruda B. Hase, B. Bińkowska
IX Archidiecezjalny Przegląd Teatralny dla Szkół Ponadgimnazjalnych Metropolii Szczecińsko – Kamieńskiej III miejsce P. Stąporek, J. Pajek, E. Zielińska,
M. Garczyńska, Natalia Stankiewicz, Daria Romaniuk, J. Zagubin, M. Komorek, G. Golus, A. Gołębiewski
Marzena Danowska
XIV Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej III miejsce M. Komorek Marzena Danowska
Najaktywniejsze Szkolne Koło Krajoznawczo – Turystyczne w roku szkolnym 2011/2012 II miejsce uczniowie klas I Barbara HaseMirosława Adamowicz
XXV Wojewódzki Przegląd Piosenki Żeglarskiej i Szantowej – KALMAR 2012 wyróżnienie zespół wokalny „CDN” Marzena Danowska
II Festiwal Piosenki Turystycznej laureat Zespół wokalny „CDN” Barbara Hase
XIV Konkurs Piosenki Żeglarskiej i Szantowej ZDROJE 2013 wyróżnienie Zespół wokalny „CDN” Barbara Hase
Konkurs „Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS” I miejsce Davide Fagone Marzena Sokołowska
III miejsce Iwona Surma
Ogólnopolski Konkurs „Świadomy wie co zrobić z ZSEE” awans do II etapu ArpineAvetikyanAnna KrauzeJolanta DębskaAnna WydrzyńskaDaniel Cipkowski

Wojciech Wilczko

Marzena Sokołowska
VIII Międzyszkolne Zmagania satyryczne „English is Fun” I miejsce Magdalena WalendzikAlicja KnapczykBeniamin BochnackiKasjan KaczmarekPaulina Lejkowska

Grzegorz Słotwiński

Bartłomiej Ukraiński

Katarzyna Rudkiewicz
IX Międzyszkolne Zmagania satyryczne „Deutschmacht spaβ” II miejsce Alicja SpychajMateusz PotyrałaKarolina RakowskaPaulina LaseckaEmilia Kowalczuk

Justyna Ruda

Beata Bińkowska

Konkursy plastyczne, fotograficzne, filmowe

Kolory jesieni udział Aleksandra BartołdMarta Szpatowicz,Sławomir KonopaDominika Pijanowska Katarzyna Krzyżewska
Okruchy pamięci utrwalone w obiektywie wyróżnienie Aleksandra BartołdDominika Kuchciak Mirosława Adamowicz
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Renesans” wyróżnienie Aleksandra Bartołd Katarzyna Krzyżewska
VIII Miejski Konkurs Twórczości Plastycznej „Moje miasto – Szczecin” wyróżnienie Aneta Filiks Monika Sarad

Zawody sportowe

Mistrzostwa Szczecina Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym chłopców I miejsce w Szczecinie Mateusz KukkukWojciech Uszyński Zbigniew Lewandowski
Mistrzostwa Rejonu Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym chłopców I miejsce w rejonie Mateusz KukkukWojciech Uszyński Zbigniew Lewandowski
Mistrzostwa Szczecina Szkół Ponadgimnazjalnych w piłkę nożną dziewcząt IV miejsce J. Debska, A. Januszewska,A. Avetikyan, N. Stankiewicz,
K. Kicuń lasecka N. Rawaz,
K. Kropidłowska, E. Sklepinska
Magdalena Sicińska
Mistrzostwa Szczecina Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt awans do finału Natalia StankiewiczNatalia Huk Magdalena Sicińska
Ewa Warczygłowa
Wojewódzka Licealiada w Tenisie Stołowym – Drużynowym Chłopców, etap regionalny I miejsce, Mateusz KukkukWojciech UszyńskiSzymon Szóstak Zbigniew Lewandowski
Wojewódzka Licealiada w Tenisie Stołowym – Drużynowym Chłopców, finał etapu wojewódzkiego V miejsce Mateusz KukkukWojciech UszyńskiSzymon Szóstak Zbigniew Lewandowski
Liga piłki siatkowej dziewcząt awans do I Ligii Paulina Olejniczak, Kaja KośminskaAgata Kaniewska, Paulina GórskaAleksandra Cichoń, Karolina KicuńAlicja Majkowska, Jolanta DębskaAnna Krauze, Arpine Avetikyan

Emilia Podgórska

Zbigniew Lewandowski
VII Szachowe Mistrzostwa Szczecina 2013 V miejsce Piotr SzewczykPatrycjusz NaklickiGrzegorz GolusKarol Waldon Zbigniew Lewandowski