Gra terenowa 2019

GRA TERENOWA

„ZNAM SZCZECIN DĄBIE”

III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika

zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych do udziału

w Grze Terenowej „Znam Szczecin Dąbie”.

VI edycja konkursu organizowana jest za zgodą URZĘDU MIASTA SZCZECIN, wpisana  przez  PTTK  do  kalendarza  imprez  rekreacyjno-turystycznych  na 2019 r.

TERMIN – 22 marca 2019 r., godz. 12.00 – 16.00

TERMIN ZGŁASZANIA DRUŻYN – do 18 marca 2019 r. na adres: lo3@miasto.szczecin.pl lub faksem 0-91 46-00-093

Impreza ma formę gry terenowej na orientację po dzielnicy Dąbie, podczas której w punktach kontrolnych uczniowie będą wykonać zadania interdyscyplinarne sprawdzające wiedzę z zakresu nauk przyrodniczych (biologii, geografii) i krajoznawstwa, historii i przyrody Dąbia oraz pierwszej pomocy. Zapraszamy do udziału w zabawie, podczas której będzie można sprawdzić podstawowe kompetencje kluczowe m. in.: matematyczne, informatyczne, społeczne i uczenia się oraz radzenie sobie w sytuacjach typowych i problemowych.

Zachęcamy do udziału w konkursie. Czeka nas ciekawa zabawa.

Pliki do pobrania:

* regulamin konkursu